Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
AZİZ VATANIMIZI HAİNLERDEN TEMİZLEMEK VE KORUMAK HERKESİN GÖREVİDİR
İbrahim ŞEREN
En çok canımı yakan ve kalbime bir zehirli ok olarak saplanan çok acı bir gerçeğimizi artık herkesimin görüp her açıdan vicdan muhasebesi yapması gerekli olduğuna inanmaktayım. Şöyle ki bütün Müslüman ülkelere bakacak olsak ve özellikle ülkemize bakacak olsak bu söyleyeceğim çok acı gerçeği herkes daha net görüp ve her vicdan sahibi üzerine düşenin fazlasıyla yapacağına yürekten inanıyorum.
 
Eli kanlı emperyalizm ve büyük şeytan Amerika tüm Müslüman ülkelerde istisnasız uyguladığı en önemli planı şudur : “Emperyalizm çıkarları uğruna Ölecek öldürecek Müslümanların evlatlarından olmalıdır bu planları için yine kullanılacak sermaye de Müslümanların kaynaklarından olmalıdır.” Sonuçta kazananın kim olduğunu kaybedenin kim olduğunu soracak olursak. Kazananlar boğazlarına kadar Müslümanların kanına gömülen emperyalizm olacaktır. Kaybedenler ise biz Müslümanlar.
 
Oldukları yerde kardeş, kanı dökmek sömürü yağma işgal ve darbeleri yönetmeği yene biz Müslümanların evlatlarının eliyle yapılı olması sizce de çok acı bir gerçek değil mi? Sermaye Müslümanlardan ölen öldüren Müslümanlardan sonuçta kaybeden biz Müslümanlar kazananlarsa boğazlarına kadar Müslümanların kanına gömülen emperyalizm ve Büyük şeytan Amerika değimi? Ülkemiz de ve aziz vatanımızda yaşananda böyle değil mi? Madem durum buysa halen neden maşayla uğraşıyoruz diye sormakta haklısınız.
 
Çünkü maşayla uğraşacağınızdan daha önemlisi onu kullanan ve sözde gözükmeyen ve kim olduğu halen ne hikmetse dillendirilmesi doğru olmayan gerçek hainler ne zaman Yüce Milletimize açıklanacak? Bu hainleri artık dillendirmek ve tanıtmak ve yüce Türk milletini aydınlatmak siyasilerin nedenli sorumluğu ise aydınların ve basın yayın organlarımızın da asıl görevleridir.
 
Neden halen sokaklarımızda meydanlarımızda kahrolsun Büyük şeytan Amerika ve onun sinsi hain uzantısı fetö terör örgütünü yankılandırmayalım diye sormak bu necip milletin hakkı değil mi? Gerçek buysa uğruna ödenmesi gereken neyse milletçe ödeyerek ülkemizi ve geleceğimizi ve yarınlarımızı aydınlık ve huzur dolu bir ortama taşımak milletçe en kutsal görevimiz değil mi? Allah huzurun da tarih önün de aziz şehitlerimiz huzurunda anlı ak olmak herkesin özlemi değil mi? Böylece ülkemizin bağımsızlığını tehdit eden ne varsa tarihin çöplüğüne gömmek en önemli görevimiz değil mi? Bu uğurda can vermek bile azdır demek herkesin ve ülkesinin bağımsızlığını tehdit edenlere karşı durmak en derin özlemimiz değil mi? Bu uğurda milletimizin omuzlarında en ağır sorumluluklar olduğu kadar yüce devletimizin ve siyasilerimizin de omuzların da en ağır sorumluluk vardır.
 
Bu hain darbe planının arka gücünü milletten artık saklama zamanı olmadığını herkesin görmesi gerek. Göbek bağımızı kessek de kesme sekte bizler bedelini ama öyle ama böle ödüyorsak aklın yolu bu bedeli ödeyerek artık bir kez milletçe silkinerek bu hain dış güçlerden göbek bağımızı kesmek doğru değil mi? Bu hainlerin arkasında duranlar ve onları donatanlar ülkemizin geleceğini karanlığa gömenler Ülkemizin göz bebeği olan “Türk silahlı kuvvetlerimizi” itibarsızlaştıranları artık hangi ülke ve kurum kuruluşlar olurlarsa olsunlar ifşa etmenin zamanı gelmedi mi?
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
27-07-2016 14:13 - 2179 Okunma
İbrahim ŞEREN yazarın diğer yazıları [ Tümü ]
ALLAH PEYGAMBERİNİ MUHATAP ALARAK YÜCE KURAN’DA ŞÖYLE BUYURUYOR 16-12-2019 tarihinde eklendi
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak 10-02-2018 tarihinde eklendi
RAMAZAN ÖZLE BULUŞMA AYIDIR 06-06-2017 tarihinde eklendi
Peygamber’ler Kâbe’si Hz. Hüseyin (a.s) 29-04-2017 tarihinde eklendi
KÂBEDEN DOĞAN RAHMET GÜNEŞİ 07-04-2017 tarihinde eklendi
MİLLİ DİNİ BİRLİK VE KARDEŞLİĞİMİZ 27-12-2016 tarihinde eklendi
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM (HÜSENİ ERBAİN 25-11-2016 tarihinde eklendi
HORASAN ŞAHI İMAM RIZA’DAN (A.S) VİLAYETE DAVET(2) 27-08-2016 tarihinde eklendi
HORASAN ŞAHI İMAM RIZA (A.S) SAADETLİ VİLADETLERİ (1) 13-08-2016 tarihinde eklendi
İMAMI CAFERİ SADIK (A.S) ŞEHADETLERİ 30-07-2016 tarihinde eklendi
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Şirali Bayat
ŞİA-CAFERİ AZERİ MİLLETİNİN YÜCELİŞ SERÜVENİ
Av. Sinan Kılıç
Selahattin Özgündüz’e neden saldırıyorlar?
İbrahim ŞEREN
ALLAH PEYGAMBERİNİ MUHATAP ALARAK YÜCE KURAN’DA ŞÖYLE BUYURUYOR
Mehdi AKSU
İRAN’DA SÜNNİLER!
Hamit Turan
ŞÎR-İ FIZZA
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
Orhan Kiverlioğlu
Biz büyük devlet iken
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
30-06-2022 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım