Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
Özgündüz: “Dolara Değil, Hidayete Uyanlara Selam Olsun.”
İtibarsızlar, Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz'ün camiamız nezdinde yarım asırlık hizmeti ve Allah'ın inayeti ve hüccetlerinin teveccühüyle kazanmış olduğu itibarı kıskançlıkla katletmek için her türlü melaneti (ağa babaları gibi) caiz görmekteler. Ama bilmezler ki, "Allah'ın yücelttiğini kimse alçaltamaz ve Allah'ın alçalttığını da kimse yüceltemez.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
26-04-2023 10:26 - 545 Okunma
Özgündüz gündeme dair yaptığı açıklamada: “Takriben 40 yıldır her yıl milyonlarca dolar, yüzlerce kiralık itibar celladı klavye kahramanı!, TV kanalı ve de profesyonel gizli servis elemanları seferber edilmiştir. Ama nafile, kuyu kazdıkça kendilerini o kuyunun dibinde bulmuşlardır. Fakat şeytan şeytanetinden kırk yıllık tecrübesine rağmen vazgeçmiyor. Vazgeçemez…
 
Bugünlerde camiamızın istikbalini ilgilendiren meselelerle meşgulüm. Az kaldı! Eğer hadsizler haddini aşmaya devam ederse; kimlerin nerelerde yatıp kalktığını, nerelerden beslendiğini, hangi siteyi hangi parayla kurduğunu, o sitelerde kimlerin konakladığını ve saklandığını, kimin sermayesinin nerelere ait olduğunu, itibar cellatlığına kimlerin cevaz ve destur verdiğini, kimlerin ne karşılığında gerçek müçtehitlerin tanınmasını engellediğini ya da itibarsızlaştırdığını, kimlerin bazı gazetecilere bu itibar cellatlığına hangi paralar karşılığında kendilerine destek olmalarını önerdiğini, kimlerin hangi müesseseleri kimlere yaptırıp kimlere, nerelere ve kimlere hizmet etmeleri için peşkeş çektirdiğini, bazılarına da hangi batı ülkesinin de cömertçe katkısı var, kimlerin Zeynebiye’yle birlikte hareket eden hangi camilerde hangi gizli servislerin oyunlarına ne karşılığında piyonluğa soyunduğunu… vs. teker teker basın yoluyla açıklarız.
 
Beklesinler! Bizim önceliğimiz, camiamızın istikbaliyle meşgul olmaktır. Bu sürede her biri içini döküp zehirlerini akıtsınlar. Kendilerini de açığa çıkarsınlar.
O zaman kimin yüzü ak, kimin yüzü kara herkes görecektir. Tabi bunun bir takım adli sonuçları da olacaktır. Satkın itibar cellatları yaptıklarının hesabını vereceklerdir. Dolara değil, hidayete uyanlara selam olsun.” dedi.
 
25.04.2023
Selahattin Özgündüz
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
26-04-2023 10:26 - 545 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Şirali Bayat
ŞİA-CAFERİ AZERİ MİLLETİNİN YÜCELİŞ SERÜVENİ
Av. Sinan Kılıç
Selahattin Özgündüz’e neden saldırıyorlar?
İbrahim ŞEREN
ALLAH PEYGAMBERİNİ MUHATAP ALARAK YÜCE KURAN’DA ŞÖYLE BUYURUYOR
Mehdi AKSU
İRAN’DA SÜNNİLER!
Hamit Turan
ŞÎR-İ FIZZA
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
Orhan Kiverlioğlu
Biz büyük devlet iken
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
02-03-2024 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım