30-11-2017 tarihinde eklendi
Özgündüz'ün İran Ziyaretinden Kareler (FOTO)
Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz İran İslam Cumhuriyet'inde düzenlenen Ehl-i Beyt (a.s) Sevdalıları ve Tekfircilik Konferansı’na katıldı. Özgündüz, etkinlikler kapsamında önemli ziyaretlerde bulundu.

Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, Büyük Taklit Mercii Ayetullah el-Uzmâ Nasir Mekarim Şirazî,’yi makamında ziyaret eden Özgündüz, yapımı devam etmekte olan Zeynebiye Camii ve Kültür Merkezi’nin son durumu hakkında bilgiler verdi. Büyük Taklit Mercii Ayetullah el-Uzma Mekarim Şirazi de gerçekleşen görüşmede karşılıklı temennilerde bulundu.
 
 
 
Özgündüz, Mukaddes Kum İlim Havzası Üstatlarından ve Velayet Tv Genel Müdürü Dr. Ayetullah Seyyid Muhammed Hüseyin Kazvini, ile de görüştü.
 
Özgündüz, Şia âleminin önde gelen büyük taklit mercii ve müçtehitlerinden olan rahmetli Ayetullah Musavi Erdebili’nin taklit mercileri, alimler, ilim havzasının önde gelen şahsiyetleri ve Kum halkının da katıldığı taziye meclisine iştirak etti. Ayetullah Musavi Erdebili, Hz. Fatıma Masume’nin (s.a) mübarek türbesi şeriflerine defnedilmişti.
Özgündüz Ayetullah Erdebili'nin oğlu Seyyid Ali Erdebili'ye başsağlığı diledi.
 
 
 
İran’daki ziyaretlerine devam eden Özgündüz, İran İlim Havzaları Genel Müdürü ve Uluslararası El Mustafa Üniversitesi Rektörü Hüccetü’l-İslam ve’l-Müslimin Ayetullah Alirıza Arafi’yi de makamında ziyaret esnasında devam eden Zeynebiye Külliyesi hakkında bilgi verdi. 
 
 
 
Görüşmelerde El Mustafa Türkiye Temsilcisi Dr. Cafer Yusufi , CABİR Başkanı Hasan Karabulut ve CABİR Genel Sekreteri Musa Ayaztekin de iştirak ettiler. 
http://caferider.com.tr/ozgunduz-un-iran-ziyaretinden-kareler--foto_h20465.html